• Aktuálne počasie v škole zistite kliknutím na "POČASIE"
      • Škola disponuje rekreačno-edukačným areálom- pocitový chodník, pexeso, skleník, vonkajšia učebňa biológie, miniarborétum
      • Školský divadelný súbor- Rukavička
      • Zemplínska scénická jar- bronzové pásmo
      • t a l e n t * u m e n i e * k u m š t- výtvarná súťaž
      • N. Antušová - 2. miesto- návrh secesného náhrdelníka Vážka
      • Výtvarná súťaž- Cestička umením-Čarovný Egypt
      • 1. miesto-N.Antušová
      • Športová olympiáda žiakov II. stupňa základných škôl SŠU Vinné
      • ZŠ Júlie Bilčíkovej- 1. miesto
      • Športová olympiáda žiakov I. stupňa základných škôl SŠU Vinné
      • ZŠ Júlie Bilčíkovej- 1. miesto
          • Deň ZEME

Celý svet si dňa 22.apríla pripomína, aké dôležité je chrániť našu planétu. Spoločne so žiakmi sme si aj my úctili Medzinárodný Deň Zeme, ktorý oslavujeme od roku 1970. Cieľom tohto dňa je, aby sme si pripomenuli našu závislosť od cenných darov, ktoré nám Zem dáva, a uvedomili si, že prírodné zdroje nie sú nevyčerpateľné.

• Slávik Slovenska 2024

Spievam, spievaš, spievame...

Spievajúce popoludnie sme zažili na našej škole dňa 17. apríla 2024, kedy sa uskutočnilo školské kolo celoslovenskej súťaže SLÁVIK SLOVENSKA 2024!

Stretlo sa spolu množstvo našich talentovaných žiakov! Mladší počuli už vyspievané hlasy našich slávičiek a starší si možno zaspomínali na svoje začiatky na prvom stupni.

• Midicoolley

Dňa 16 .4. 2024 sa žiačky ZŠ Júlie Bilčíkovej, Budkovce L. Gregušová, N. Vargovčíková, K. Čorňáková, L. Fedorová, K. Dvořaková, N. Eštoková, zúčastnili okresného kola v Midicoolley dievčat. Organizátorom bola ZŠ Mierová 1, Strážske. Zúčastnilo sa ho sedem škôl. Naša škola sa umiestnila na 4. mieste. Dievčatam blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

• Kľúčenka ku dňu Matiek

Ak, ešte nemáte darček pre mamičku , môžete jej kúpiť krásnu kľúčenku od našich deviatakov. Zakúpiť si ich môžete v pondelok cez veľkú prestávku na školskom dvore. Cena štvorlístka a lienky je 2,50€ a ostatné kľúčenky sú po 2 €. Výťažok poteší útulok pre psíkov v Močaranoch.

• Partnerské školy

• Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella, Štiavnické bane
      • Základní škola Koryčany
      • Gimnazijum w Laszkach (Poľsko)